menuordersearch
rozmehr.com

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی رزمهر ,

(1)
(0)
قوانین و مقررات

 

1) کلیه  ضوابط و قوانین فروشگاه اینترنتی رزمهر،مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . 

 

2) اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ می باشد و از این اطلاعات هیچ استفاده ای در هیچ جایی نخواهد شد. مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد ، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

 

3) کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب فروشگاه تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک فروشگاه ، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.

 

4) حق کپی برداری از مطالب سایت و نیز تصاویر مندرج در آن، کاملا محفوظ است و هیچ شخصی حق کپی برداری از این مطالب را نخواهد داشت.

فروشگاه رزمهر به هیچ عنوان رضایتی بر کپی برداری از تصاویر و مطالبش و نیز استفاده و بازنشر آن ها در فروشگاه های اینترنتی دیگر، ندارد.

 

5) فرآیند خرید در این فروشگاه با بررسی مشخصات محصول و پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های پرداخت به پرداخت ملت و زرین پال انجام میگیرد و کلیه اطلاعات حساب مالی افراد، در این درگاه ها محفوظ است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت درگاه زرین پال و یا به پرداخت ملت مراجعه نمایید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر